Кінотабір Kids Movie Camp

Це Кінотабір, в якому діти навчаться знімати кіно від сценарію до монтажу. Спробують себе у всіх кінопрофесіях.

Це унікальний проект для дітей, метою якого є розкриття та розвиток талантів і здібностей кожної дитини, навичок успішної комунікації, способів самореалізації і самовираження, а також повноцінний відпочинок в творчій сімейній атмосфері.

Вік дітей:
8-16 років.
Табір працює цілий рік під час шкільних канікул.

Профіль нашого табору – кіно, театр, ТБ, відеоблогінг.
Ми використовуємо кіновиробництво, як спосіб навчання і розвитку. Знімати кіно – це дуже цікаво. Кіновиробництво включає в себе велику кількість різноманітних процесів, тому кожна дитина знаходить собі справу до душі. Хтось придумує захоплюючу історію, хтось розбирається з технічними особливостями зйомки і монтажу, хтось конструює декорації, робить грим, хтось виступає в якості актора, або пробує себе в ролі режисера. І особливо важливо, що діти можуть пробувати себе відразу в декількох напрямках.

Погодьтеся, кіно є невід’ємною частиною нашого життя. У всіх нас, а особливо у дітей, є улюблені фільми, героям яких, вони наслідують. І яка ж дитина не мріє зняти власний кіношедевр, або спробувати себе на роль улюбленого героя?

Кінотабір Kids Movie – це місце для простору дитячої творчості та фантазій, де кожна дитина може перенести на великий екран свою ідею і задумку, а допомагати йому в цьому буде креативна команда Кінотабору, яка вміє знайти індивідуальний підхід і допомогти нашим маленьким гостям розкрити свій потенціал.

На території дитячого Кінотабір «Kids Movie Camp» працюють численні інтерактивні майданчики, проводяться майстер-класи і курси, які допоможуть вашим дітям отримати нові знання, долучитися до мистецтва кінематографії і зняти справжні фільми за власними сценаріями, вже маючи чітке уявлення про те, як це робиться. Часто локаціями для наших фільмів стають стародавні замки, Закарпатські ліси, різні моря та океани. 

Будь-яка зміна Кінотабору включає в себе заняття з акторської майстерності, сценічного руху (сценічному бою), майстерність оператора, гримера, костюмера, декоратора, художника постановника. Велика увага приділяється сценічній мові, вмінню конструювати думки та ідеї.

Крім кіноосвіти важливим завданням є створення кіно- родини. Діти прописують для себе правила, організовують знімальні команди, стають співробітниками популярних псевдо телепрограм, таких як «Майстер-Шев», «Любов з першого погляду», “Модний вирок”  і т.д. Вони пишуть їх, як сценаристи, знімають як оператори, ведуть їх як професійні ведучі та беруть участь, як справжні герої.

Об’єднує дітей в наших таборах душевні та трошки сентиментальні традиції, такі як посвята в лицарів чи піратів, чарівників або інших персонажів табору; вечірня свіча, на  якій діти вчаться аналізувати і видокремлювати головне; внутрішня пошта табору, на якій зав’язується теплі відносини з новими друзями через класичний ретро спосіб; “таємний друг”, – ця традиція вчить дарувати добро, доглядати і дбати про товариша. Діти мають можливість заробити табірну валюту «мувіки» за досягнення і благородні добрі вчинки. Використати гроші можна  на табірному кіно – Аукціоні!  Багато-багато інших цікавих і приємних традицій чекає у таборі Kids Movie Camp

Часто ми проводимо в наших таборах тандеми з лінгвістами. Англійська, іспанська та інші мови впроваджуються в побутові діалоги дітей непомітно, весело і з задоволенням. Завдяки тонко і чітко опрацюваній методиці та практикам високого рівня викладачів.

Варто зазначити, що не всі діти здатні швидко вливаються в творчий процес. “Розкритися» і відкрито самовиражатися деяким дітям складно і це потребує час. Кваліфікований персонал Кінотабору допоможе вашому соромливому малюкові або підлітку навчитися працювати в команді, не боятися висловлювати свої думки та ідеї, а також визначитися з найбільш цікавим напрямком.

Дитячий Кінотабір «Kids Movie Camp» подарує вашій дитині незабутні враження і емоції від відпочинку, допоможе знайти цікаве хобі і зустріти нових друзів, а може бути, хто знає, навіть визначитися з майбутньою професією.

Наша команда

Світлана Погасий
режисер, педагог, директор кіношколи, творчий директор кінотабору,
президент кінофестивалю “KidsMovieFest”
Олександр Кузьменко
педагог-вихователь, психолог,
кандидат в майстри спорту з легкої атлетики,
має великий досвід роботи з дітьми,
фінансовий та технічний директор Kids Movie Alliance
(Kids Movie School, Kids Movie Camp, Kids Movie Fest)
Олександра Волочан
коуч з розвитку мовних навиків всіх вікових груп
тренер усного мовлення: англійська, німецька
рівень англійської C1, Advanced, EF SET 62
досвід роботи з дітьми у багатьох мовних школах
Денис Шацький
режисер, актор театру та кіно,
викладач акторської майстерності і сценічної мови.
закінчив Харківський Національний Університет мистецтв,
Російсько-Американську театральну школу,
педагог кіношколи Kids Movie School

Фотоотчеты

[ult_ihover responsive_size=”off”][ult_ihover_item title=”Кинолагерь«Искатели легенд»” thumb_img=”id^52213|url^https://www.kidsmoviefest.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/zk.jpg|caption^null|alt^null|title^zk|description^null” hover_effect=”effect13″ block_click=”link” block_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.kidsmoviefest.com.ua%2Fproject%2Fkynolager-yskately-legend%2F|||” title_responsive_font_size=”desktop:22px;” title_responsive_line_height=”desktop:28px;” desc_responsive_font_size=”desktop:12px;” desc_responsive_line_height=”desktop:18px;”][/ult_ihover_item][/ult_ihover]
[ult_ihover responsive_size=”off”][ult_ihover_item title=”Кинолагерь«Ромео и Джульетта»” thumb_img=”id^52208|url^https://www.kidsmoviefest.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/ROM.jpg|caption^null|alt^null|title^ROM|description^null” hover_effect=”effect4″ title_responsive_font_size=”desktop:22px;” title_responsive_line_height=”desktop:28px;” desc_responsive_font_size=”desktop:12px;” desc_responsive_line_height=”desktop:18px;”][/ult_ihover_item][/ult_ihover]
[ult_ihover responsive_size=”off”][ult_ihover_item title=”Кинолагерь«Пираты черного моря»” thumb_img=”id^52210|url^https://www.kidsmoviefest.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/bs.jpg|caption^null|alt^null|title^bs|description^null” hover_effect=”effect8″ block_click=”link” title_responsive_font_size=”desktop:22px;” title_responsive_line_height=”desktop:28px;” desc_responsive_font_size=”desktop:12px;” desc_responsive_line_height=”desktop:18px;”][/ult_ihover_item][/ult_ihover]